ULUSLARARASI SERTİFİKALI TRX EĞİTMENİ OLUN!

TRX eğitimleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

TRX Suspansion Trainer, eğitim yönlülüğü ile sizin için her türlü ortamda müşterilerini antrene etmeye yarayan, basit bir taşınabilir fitness çözümü olacak. TRX  eğitimleriyle beraber Suspension Training egzersizlerini bütün faydaları ve hedef kas grupları ile birlikte doğru yapmayı ve anlatmayı, her fitness seviyesine göre modifikasyonlarını ve adapte etme modellerini öğreneceksiniz.

EĞİTİMİNİZİN ORİJİNALLİĞİNİ SORGULAYIN!

Aydınlatma Metni

Türkiye’de TRX Türkiye olarak açtığımız resmi TRX eğitimlerinin (STC, FTC,RIP, GSTC) dışında TRX eğitimi verdiğini söyleyen veya ima eden kurum veya kişilerin açtığı eğitimler orijinal değildir. Bu tip eğitimlerden sonra katılımcılara TRX eğitim departmanı başkanı imzalı, orijinal global akreditasyonu ve geçerliliği olan sertifika verilmez ve eğitimi tamamlayanlar global sertifikalı TRX eğitmeni olamaz.

Aldığınız eğitimlerin orijinal olup olmadığını eğitim öncesi bize danışarak veya eğitim sonrası size verilen sertifikalarınızı kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

Orijinal eğitimlerin sertifikası görseldeki gibidir.


Orijinal olmayan eğitimlere karşı dikkatli olmanızı önerir, bu tip eğitimleri açanlara Türkiye’deki tüm TRX marka haklarımızın saklı olduğunu ve gerekli hukuki sürecin başlatılacağını bildiririz.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.
TRX TÜRKİYE
0212 213 36 37  trx@eksweb.com info@lfaturkiye.com

4 Temmuz 2019

®Lıfe Fıtness Academy'nin tüm hakları Life Fıtness Türkiye mümessili ve distribütörü EKS DIŞ TİCARET A.Ş.'ye aittir. Sitede kullanılan içerikler izin alınmadan herhangi bir yerde kullanılamaz ve ya yayımlanamaz.  İzinsiz biçimde alınan içerikler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Setup Menus in Admin Panel