LIFE FITNESS ACADEMY

Life Fitness Academy (LFA), tüm dünyadaki global onay mercileri tarafından akredite edilmiş, olağanüstü bir  fitness eğitimi platformudur.

Life Fitness’ta müşterilerimize vermiş olduğumuz kalıcı vaadin bir parçası olarak LFA; canlı, web tabanlı ve isteğe özel eğitimi içeren pek çok profesyonel eğitim çözümü sunmaktadır.

LFA aynı zamanda, tüm Life Fitness ürünleri konusunda deneyim sahibi olağanüstü bir global antrenör ağı aracılığıyla en gelişmiş ve en kalıcı eğitim çözümlerini geliştirmeye ve sunmaya kendini adamıştır.

Eğitim konusunda ciddi bir şekilde tutucu bir tavır sergilemektedir. Eğitim verdiği kişilerin hedeflerine ulaşmasında onlara yardımcı olmak adına etkili eğitimler düzenler ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için onlara yol gösterir.

REPs, SKILLS ACTIVE VE YMCA

Life Fitness Academy şu anda, fitness eğitmenleri, kişisel antrenörler, stüdyo eğitmenleri ve fitness yöneticileri için tasarlanmış çok çeşitli eğitim workshopları ve eğitimleri düzenlemektedir. CPD kurslarımız, Amerikan Egzersiz Konseyi (ACE), Ulusal Spor Tıbbı Akademisi (NASM), Ulusal Güç ve Kondisyonerlik Derneği (NSCA) ve Skill Active  tarafından onaylanan REP’ler gibi küresel olarak tanınmış otoritelerin bir karışımı tarafından akredite edilmiştir. Bu tanınmış akreditasyonlar, bir spor profesyonelinin derecesini korumak ve mesleki eğitim gelişimini sürdürmek için gerekli olan kariyer gelişim noktalarını sunmaktadır.

®Lıfe Fıtness Academy'nin tüm hakları Life Fıtness Türkiye mümessili ve distribütörü EKS DIŞ TİCARET A.Ş.'ye aittir. Sitede kullanılan içerikler izin alınmadan herhangi bir yerde kullanılamaz ve ya yayımlanamaz.  İzinsiz biçimde alınan içerikler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Setup Menus in Admin Panel