Setup Menus in Admin Panel

Setup Menus in Admin Panel

  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

E-KİTAP: FITNESS TESİSİNİZİ SAĞLIKLI VE BAŞARILI ŞEKİLDE YENİDEN HİZMETE AÇMAK

 

Korona virüsü sebebiyle, fitness tesisleri dünyanın her yerinde kapılarını kapatmaya ve yeni gerçeğe uyum sağlamaya zorlanmıştır. Söz konusu ani değişim, kulüp sahiplerine ve operatörlere yaratıcı ve esnek olmaları için ilham vermiş, bu çerçevede çoğu fitness tesisi online dersler sunmaya başlamıştır. Ayrıca, boşluğu doldurmak için her türlü çözüme bel bağlanmış durumdadır. Örneğin, iç mekan bisikletlerini kiralamak için girişimler başlatılmış olabilir. Kulüp sahipleri ve operatörlerin finansal stratejilerini ne yönde geliştirmeleri gerektiğini anlamaya çalıştığından eminiz ve bu konuda yardımcı olmak için bir e-kitap hazırladık.

Bu e-kitap, yeniden açılmasının ardından fitness tesisinizi başarıyla destekleyecek pratik ipuçları ve püf noktaları içermektedir. Mevcut stratejinizi gözden geçirmek ve yön vermek için en uygun zaman şu andır! Bir şey kesindir ki, ‘yeni bir normal’ oluşacak ve bunun için alınması gereken önlemler var. Bu fırsatı, işletmenizin stratejisini şekillendirmek ve yönünü belirlemek için kullanın. Sektörümüzün geleceği siyah ya da beyaz değil, gri tonlarında olacaktır ve bu, sizin kriz ortamında göstereceğiniz tepkiye bağlıdır.

Kesin olan bir şey var; fitness sektörünün yeni normalleri oluşurken, kendinizi geliştirmek zorundasınız.


  • Lütfen çalıştığınız fitness tesisinin adını yazınız

  •  
Bize Ulaşın

Life Fitness Academy Türkiye İletişim

Ulus Mahallesi Öztopuz Caddesi No:28 Beşiktaş/İstanbul

0212 213 36 37

info@lfaturkiye.com

top

®Lıfe Fıtness Academy'nin tüm hakları Life Fıtness Türkiye mümessili ve distribütörü EKS DIŞ TİCARET A.Ş.'ye aittir. Sitede kullanılan içerikler izin alınmadan herhangi bir yerde kullanılamaz ve ya yayımlanamaz.  İzinsiz biçimde alınan içerikler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Setup Menus in Admin Panel