Fitness’ın Geleceği Teknoloji ile Şekilleniyor

İngiltere’de Argos adlı bir firmanın 2026 yılına kadar fitness’in nasıl şekilleneceği hakkında ve 1.000 kişi üzerinde yaptığı araştırmaya göre;
günümüz fitness kulübü üyeleri, giyilebilir teknolojilerin ve Netflix stili antrenmanların geleneksel spor kulübü deneyimlerini önümüzdeki on yıl içerisinde “ dönüştüreceği” konusunda hemfikirler. Araştırmaya katılanların %66’sı teknolojik gelişmelerin kendilerini daha fit ve sağlıklı kılacaklarına inanıyor. Her 5 kişiden 1’i teknolojinin sağlamış olduğu sanal gerçeklik sayesinde odalarında en sevdikleri profesyonel atlet ile antrenman yapma olanağına sahip olacaklarını düşünüyorlar. Önümüzdeki yıllarda seyahatin profesyonel hayatta daha fazla yer alacağı öngörüldüğü için , araştırmaya katılanların %22’si koşu ve bisiklet yollarının (özellikle metropol şehirlerde) artmasını talep etmiştir.

2Shares

Yorumlar

Yorumlar

5 Temmuz 2017

0 responses on "Fitness’ın Geleceği Teknoloji ile Şekilleniyor"

Leave a Message

Bize Ulaşın

Life Fitness Academy Türkiye İletişim

Ulus Mahallesi Öztopuz Caddesi No:28 Beşiktaş/İstanbul

0212 213 36 37

info@lfaturkiye.com

top

®Lıfe Fıtness Academy'nin tüm hakları Life Fıtness Türkiye mümessili ve distribütörü EKS DIŞ TİCARET A.Ş.'ye aittir. Sitede kullanılan içerikler izin alınmadan herhangi bir yerde kullanılamaz ve ya yayımlanamaz.  İzinsiz biçimde alınan içerikler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Setup Menus in Admin Panel