Deniz Sisa

ICG Master Trainer

İstanbul 1980 doğumluyum. Sporcu bir babanın kızı olarak küçük yaştan itibaren lisanslı olarak basketbol oynadım.  Boğaziçi Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra, Fitness sektörüne girmeye karar verdim. Yurtiçi ve yurtdışında birçok eğitime katıldım. Eğitimlerimi hem grup dersleri hem de personal training üzerine yoğunlaştırdım.

Türkiye’deki çeşitli büyük kulüplerde hem eğitmen hem yönetici olarak çalıştım. 2014 yılından beri ICG Türkiye Master Eğitmeniyim. Ayrıca Athletic House Academy bünyesinde Grup Fitness direktörü ve master eğitmeniyim.

Triatlon ve koşu yarışlarına katılıyorum. Maraton ve Half ironmon koşuları yaptım. ACE Personal Trainer, AFAA Group Fitness, obezite ve spor, hamilelik dönemi ve sonrası spor, kickboks, metabolik antrenman, pilates, trx, bodybar, gliding, bosu,  gymstick, piloxing, zumba, zumba kids ve toning eğitimlerini aldım.

Bize Ulaşın

Life Fitness Academy Türkiye İletişim

Ulus Mahallesi Öztopuz Caddesi No:28 Beşiktaş/İstanbul

0212 213 36 37

LFATurkiye@eksweb.com

Kimler çevrimiçi?

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok

LFA TÜRKİYE FACEBOOK

top

®Lıfe Fıtness Academy'nin tüm hakları Life Fıtness Türkiye mümessili ve distribütörü EKS DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.'ye aittir. Sitede kullanılan içerikler izin alınmadan herhangi bir yerde kullanılamaz ve ya yayımlanamaz.  İzinsiz biçimde alınan içerikler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

X