TRX Eğitmeni olun! TRX®’in temellerini ve çalışma mantığını keşfederek, vereceğiniz eğitimlere nasıl adapte edileceğini öğrenin.

ULUSLARARASI TRX SUSPENSION TRAINING CERTIFICATE (STC)
 Sertifika Programı

TRX Suspension Training; gücü, kuvveti, dengeyi ve dayanıklılığı arttıran aynı zamanda koordinasyonu geliştiren ve vücudun esnekliğini arttıran mükemmel bir fitness ekipmanıdır. TRX Training Sistemi ile kendi vücut ağırlığınızla yerçekimine karşı çalışarak vücudunuzu antrene edebilirsiniz. TRX Training Sistemi; gerçek fonksiyonel gücün, esnekliğin ve dayanıklılığın arttırılmasını sağlarken aynı zamanda istediğiniz sıklıkta ve yoğunlukta yapabileceğiniz yüzlerce egzersiz seçeneği sunar.

TRX Suspension Training (STC) Sertifika Programının Amaçları

TRX’in neden benzersiz ve eşsiz bir training aleti olduğunu, Nasıl kurulupkullanılacağını, Geniş bir egzersiz çeşitliliğine sahip olduğunu, Egzersizinşiddetini ve sabitleme noktalarının bütün fitness düzeyleri ve amaçları içinnasıl ayarlanılacağını, Üyelerinizi nasıl TRX antrenmanlarına yönlendirebileceğinizi göreceksiniz.

TRX Suspension Training(STC) Sertifika Programı İçeriği

Giriş ve Amaçlar TRX Suspension Training Nedir ? Temel Kullanım Prensipleri (Anatomisi, Prosedürleri, Vücut Pozisyonları, İlerleme Prensipleri) TRX StrengthWorkout TRX Kurulumu ve Bağlantı Noktaları Alt Vücut Güçlendirme ve Esneklik Çalışmaları Üst Vücut Güçlendirme ve Esneklik Çalışmaları Core Bölgesi Çalışmaları TRX Program Dizaynı Müşteri Senaryoları Anahtar Noktalar


EĞİTİM SAATLERİ

Başlangıç Saati:09:00

Bitiş Saati:17:00

Eğitim Ücreti: 1200 TL

Eğitim Yeri & Tarihi

TARİH EĞİTİM ŞEHİR EĞİTİM ALANI EĞİTMEN
23 Kasım Cumartesi TRX STC İstanbul LFA Training Zone Can Bayık

YER: Life Fitness Academy Türkiye

 Ulus Mahallesi Öztopuz Caddesi No:28 Beşiktaş/İstanbul

UluslararasıKurumlar Kredi Dereceleri:

American Council On Exercise (ACE): 0.7

Physical Activity Australia (PA Australia) : 2.0

National Academy of Sports Medicine (NASM): 0.7

Register of Exercise Professionals (REPS): 9.0

SkillsActive REPS : 9.0

Provincial Fitness (AFLCA-CAN): 7.0

NESTA Personal Trainer Certification (NESTA) : 0.8

International Sports Sciences Assosiation (ISSA): 7.0

British Columbia Recreation and Parks Association (BCRPA): 7.0

National Strength and Conditioning Association (NSCA): 0.7

Canadian Fitness Professionals (Canfitpro): 4.0

PTA Global: 8.0

International Youth Fitness Association (IYCA): 3.5

Fitness Australia: 7.0

Aerobics and Fitness Association of America (AFAA): 5.5

EĞİTİMİNİZİN ORİJİNALLİĞİNİ SORGULAYIN!

Türkiye’de TRX Türkiye olarak açtığımız resmi TRX eğitimlerinin (STC, FTC,RIP, GSTC) dışında TRX eğitimi verdiğini söyleyen veya ima eden kurum veya kişilerin açtığı eğitimler orijinal değildir. Bu tip eğitimlerden sonra katılımcılara TRX eğitim departmanı başkanı imzalı, orijinal global akreditasyonu ve geçerliliği olan sertifika verilmez ve eğitimi tamamlayanlar global sertifikalı TRX eğitmeni olamaz.

Aldığınız eğitimlerin orijinal olup olmadığını eğitim öncesi bize danışarak veya eğitim sonrası size verilen sertifikalarınızı kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

Orijinal eğitimlerin sertifikası görseldeki gibidir.


Orijinal olmayan eğitimlere karşı dikkatli olmanızı önerir, bu tip eğitimleri açanlara Türkiye’deki tüm TRX marka haklarımızın saklı olduğunu ve gerekli hukuki sürecin başlatılacağını bildiririz.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.
TRX TÜRKİYE
0212 213 36 37  trx@eksweb.com info@lfaturkiye.com

TRX eğitimleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

TRX Suspansion Trainer, eğitim yönlülüğü ile sizin için her türlü ortamda müşterilerini antrene etmeye yarayan, basit bir taşınabilir fitness çözümü olacak. TRX  eğitimleriyle beraber Suspension Training egzersizlerini bütün faydaları ve hedef kas grupları ile birlikte doğru yapmayı ve anlatmayı, her fitness seviyesine göre modifikasyonlarını ve adapte etme modellerini öğreneceksiniz.

Yorumlar

Yorumlar

Ders Konuları

No curriculum found !
DERSİ AL18 SEATS LEFT

Öğretmen

10 KAYITLI ÖĞRENCİ

    Gelişmiş Kurs Arama

    Kurs Arama

    ®Lıfe Fıtness Academy'nin tüm hakları Life Fıtness Türkiye mümessili ve distribütörü EKS DIŞ TİCARET A.Ş.'ye aittir. Sitede kullanılan içerikler izin alınmadan herhangi bir yerde kullanılamaz ve ya yayımlanamaz.  İzinsiz biçimde alınan içerikler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

    Setup Menus in Admin Panel